0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 3 kate ne Rr. Liman Kaba, prane Kopshtit Botanik

ID : 529053350

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kate ne Rr. Liman Kaba, prane Kopshtit Botanik. Vile me siperfaqe 350m2 dhe oborr me siperfaqe 140m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila organizohet me shkalle te jashtme. Kati I 1-re perbehet nga 1 dhome, 1 kuzhine dhe 1 WC. Kati I 2-te perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 WC dhe 1 Blk. Kati I 3-te eshte papafingo, perbehet nga 1 dhoma gjumi, 1 studio, 1WC dhe 1 verande. Vila eshte totalisht e mobiluar, ka 6 AC,  mundesi parkimi. 
Cmimi 1500 Euro/muaj. 

Adresa :

Rruga Liman Kaba
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 1 500 m²
Dhoma 4
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate