0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. 3 Vellezerit Kondi

ID : 263021150

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. 3 Vellezerit Kondi. Apartament 2+1+WC+2Blk, me siperfaqe 150m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje Vile 4 kat. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, mobilim i ri, AC, orientohet ne Jug-Lindje, ndodhet ne nje zone te qete, zone rezidenciale Vilash. Apartamenti ka mundesi parkimi dhe oborr te gjelberuar.
Cmimi 400 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga 3 Vellezerit Kondi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 150 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 3
Nr i kateve 4
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate