0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II

ID : 201021137

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II. Apartament me siperfaqe 137m2, I shtruar me pllake dhe parket, ndodhet ne nje pallat te ri. Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 WC dhe 1 Blk, eshte totalisht I mobiluar, ka lavastovilje, 4AC, parkim te perfshire ne cmim.
Cmimi 1100 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Papa Gjon Pali II
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 100 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 137 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate