0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Universitetit New York

ID : 292053124

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Universitetit New York. Apartament 2+1+dhome gatimi+2WC+Bll, me siperfaqe 124m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2AC, orientohet ne Jug –Lindje.
Cmimi 500 Euro/muaj. 

Adresa :

Rruga Medar Shtylla
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 124 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 9
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate