0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Ibrahim Rrugova, zona Bllok

ID : 316051180

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Ibrahim Rrugova, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+2Bll, me siperfaqe 180m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 4AC, oxhak funksional, orientohet ne Perendim.
Cmimi 1500 Euro/muaj. 

Adresa :

Rruga Ibrahim Rrugova
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 180 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 4
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate