0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Bardhok Biba

ID : 326091135

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Bardhok Biba, prane Hotel Tirana International. Ambient me siperfaqe135m2, I shtruar me pllake, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 4 zyra, 2 WC dhe 1 Blk, eshte pjeserisht I mobiluar, ka sistem kondicionimi dhe ofron mundesi parkimi. Orientohet ne Perendim.
Cmimi 800 Euro/month.

Adresa :

Rruga Bardhok Biba
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 135 m²
Zyra 4
Banjo 2
Kati 7
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate