0 prona te gjetura

<< Para ardhese

Japim me Qira Ambiet Zyre Rr. Sami Frasheri, prane selise LSI

ID : 00001

Tirane, Japim me Qira Ambiet Zyre Rr. Sami Frasheri, prane selise LSI. Ambient me siperfaqe 40m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti ka pamje nga rruga kryesore dhe eshte i pershtatshem per aktivitet.
Cmimi 500 Euro/muaj.


Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 40 m²
Banjo 0
Kati 0
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate