0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 2 kat ne bllokun Vasil Shanto, prane KESH

ID : 50205328

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne bllokun Vasil Shanto, prane KESH. Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 275m2 dhe siperfaqe trualli 190m2 me oborr qe krijon mundesi parkimi per 2 makina. Vila eshte 2 kat, organizohet me shkalle te jashtme, cdo kat i saj eshte organizuar ne 2 dhoma, 1 soxhorno, 1 Wc, ballkon. Vila eshte e mobiluar.
Cmimi 1000 Euro/muaj i diskutueshem.

Adresa :

Blloku Vasil Shanto
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 280 m²
Dhoma 6
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate