0 prona te gjetura

Japim me Qera Kapanon ne Rr. Siri Kodra, tek Frigoriferi

ID : 059083706

Tirane, Japim me Qera Kapanon ne Rr. Siri Kodra, tek Frigoriferi. Kapanoni me siperfaqe 706 m2 dhe lartesi 5m. Objekti eshte i pershtatshem per ushtrim aktiviteti, ndodhet ne katin e 4-rt te nje ndertese. Ambienti ka cilesi te larte ndertimi dhe ashensor mallrash me kapacitet deri ne 1Ton.

Cmimi 1500 Euro/muaj. (me taksa te perfshira ne cmim)

Adresa :

Rruga Siri Kodra
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Qira 1 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 706 m²
Zyra 1
Banjo 5
Kati 4
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate