0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit

ID : 403F086

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit. Apartament 1+1+1wc+verande, me siperfaqe 86 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar, 1AC.

Cmimi 300 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Peti
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 86 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 5
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate