0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 4 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane Vilave Gjermane

ID : 505025300

Tirane, Japim me Qira Vile 4 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane Vilave Gjermane. Vile me siperfaqe trualli 300m2 dhe siperfaqe ndertimi 480m2, eshte e organizuar: Kati 1 ne Soxhorno, dhome gatimi, 2 dhoma gjumi, 1WC, totalisht i mobiluar, me oxhak funksional. Katet e tjera jane te organizuara ne 4 dhoma, 2WC, te pamobiluara. Garazh per 2 makina, oborr te gjelberuar. 
Cmimi 3000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga 3 Vellezerit Kondi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim

Info Financiare :

Qira 3 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 300 m²
Dhoma 11
Banjo 5
Kati N/A
Nr i kateve 4

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate