0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Akacia

ID : 514F700

Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Akacia. Vile me siperfaqe totale ndertimi 700m2 dhe oborr me siperfaqe 580m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.

Vila eshte pjeserisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem ngrohje – ftohje chiller, ka oborr te gjelberuar, pishine, mundeson parking te mbyllur.

Cmimi 6000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Akacia
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 6 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 700 m²
Banjo 0
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate