0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Liqeni i Thate, prane Shkolles Wilson

ID : 512F404

Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Liqeni i Thate, prane Shkolles Wilson. Vile me siperfaqe totale ndertimi 404m2 dhe oborr me siperfaqe 282m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.
Bodrumi i viles organizohet ne garazh + depo.

Kati i 1-re ka dhome ndenje + kuzhine + 1WC + verande + 1dhome .

Kati i 2-te ka 3 dhoma gjumi, lavanderi, garderobe, 1 ballkon dhe 2 WC.

Kati i 3-te ka 1 depo, 1wc dhe verande.

Vila eshte pjeserisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem ngrohje – ftohje chiller, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te mbyllur.

Cmimi 2000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Liqeni i Thate
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Qira 2 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 404 m²
Dhoma 4
Banjo 4
Kati N/A
Nr i kateve 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate