0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Mustafa Xhebrahimi, prane Star Hotel

ID : 511F450

Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Mustafa Xhebrahimi, prane Star Hotel. Vile me siperfaqe totale ndertimi 450m2 dhe oborr me siperfaqe 500m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.
Bodrumi i viles organizohet ne garazh + lavanderi + depo.

Kati i 1-re ka dhome ndenje + kuzhine + 1WC + verande.

Kati i 2-te ka 4 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 2 WC.

Kati i 3-te ka 1 open space dhe verande.

Vila eshte pjeserisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem ngrohje – ftohje chiller, ka oborr te gjelberuar, pishine, mundeson parking te mbyllur.

Cmimi 2500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Mustafa Xhebrahimi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 2 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 450 m²
Dhoma 5
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 3
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate