0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. Bardhyl, prane Brrylit

ID : 760031384

Tirane, Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. Bardhyl, prane Brrylit. Zyre me siperfaqe 384m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri. Ambjeti organizohet ne 7zyra+verande. Zyra ka mundesi reklamimi, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.
Cmimi 2400 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Bardhyl
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 3/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Qira 2 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 384 m²
Zyra 7
Banjo 0
Kati 1 dhe 2
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate