0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. Petro Nini Luarasi, prane BKT

ID : 766023450

Tirane, Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. Petro Nini Luarasi, prane BKT. Zyre me siperfaqe 450m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje pallati te ri. Ambjeti organizohet ne 9zyra+4WC+kuzhine+2blk+verande. Zyra eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, mundesi parkimi .
Cmimi 2500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Petro Nini Luarasi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 2 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 450 m²
Zyra 9
Banjo 4
Kati 2 dhe 3
Orientimi Lindje Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate