0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. Sami Frasheri, prane Drejtorise se Policise

ID : 759101120

Tirane, Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. Sami Frasheri, prane Drejtorise se Policise. Zyre me siperfaqe 120m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ambjeti organizohet ne open space+1zyre+2WC+1blk. Zyra ka mundesi reklamimi, sistem aspirimi dhe kondicionimi qendror, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.
Cmimi 1200 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 120 m²
Zyra 2
Banjo 2
Kati 3
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate