0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Frosina Plaku, prane Hippo Market

ID : 2639073050

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Frosina Plaku, prane Hippo Market. Ambient me siperfaqe 50m2, I shtruar ne parket, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet prane rruges, me mundesi reklamimi.
Cmimi 250 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Frosina Plaku
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 250 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 50 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate