0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Ali Visha, prane shkolles Mihal Grameno

ID : 519023390

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Ali Visha, prane shkolles Mihal Grameno. Vile 3 kat me siperfaqe 330m2 eshte e shtruar ne pllake dhe organizohet ne: Kati I ne 3+1+1WC.
Kati II ne 3+1+2WC+2Blk. Kati III me nje siperfaqe 56m2, organizohet ne nje apartament 1+1+WC+Verande. Vila eshte pjeserisht e mobiluar, me ambjent te gjelberuar dhe te mbjelle me peme ne siperfaqe 200m2, mundesi parkimi per 4 post makina ne oborr te viles.
Cmimi 120000 Leke/muaj.

Adresa :

Rruga Ali Visha
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 857 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 390 m²
Dhoma 7
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate