0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Shallvareve

ID : 206101110

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Shallvareve. Ambient me siperfaqe 110m2, I shtruar ne parket, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi. 
Cmimi 1000 Euro/muaj.

Adresa :

Bulevardi Gjergj Fishta
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 110 m²
Zyra 1
Banjo 2
Kati 0
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate