0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Kongresi i Manastirit

ID : 058031114

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Kongresi i Manastirit. Ambient me siperfaqe 114m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet prane rruges, me mundesi reklamimi. 
Cmimi 400 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Kongresi i Manastirit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 3/1

Specifikime te tjera :

  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 114 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate