0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Liqeni i Thate

ID : 205F100

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Liqeni i Thate. Ambient me siperfaqe 100m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire, verande dhe 2WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi.
Cmimi 500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Liqeni i Thate
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Banjo 2
Kati 0
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate