0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Vizion Plus

ID : 856111080

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Vizion Plus. Apartament 2+1++1WC+dhome tharje, me siperfaqe 80 m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, mobilim i ri, 1AC. 
Cmimi 350 Euro/muaj.
 
 

Adresa :

Rruga Don Bosko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 11/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 80 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 4
Orientimi Veriperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate