0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. e Kavajes, prane Qendres

ID : 751071065

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. e Kavajes, prane Qendres. Ambient me siperfaqe 65m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje ndertese. Ambienti organizohet ne 1 hapesira dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi.
Cmimi 450 Euro/muaj.


Adresa :

Rruga Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 450 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 65 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 1
Orientimi Veri

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate