0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Pjeter Budi, prane shkolles Osman Myrderizi

ID : 330023080

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Pjeter Budi, prane shkolles Osman Myrderizi. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 aneks, 1wc, dhe 1 ballkon, me siperfaqe 80m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar. 
Cmimi 350 Euro/muaj. 

Adresa :

Rruga Pjeter Budi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Dhoma 3
Banjo 1
Kati 3
Nr i kateve 5

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate