0 prona te gjetura

Tirane, Japim me Qera Ambjent Zyre Dublex ne Bllok

ID : 26370511370

Tirane, Japim me Qera Ambjent Zyre Dublex ne Bllok. Zyre me siperfaqe 1370m2, ndodhet ne katin 0, 1, 2 te nje pallati te ri. Ambjeti organizohet me ashensor privat dhe eshte opean space. Zyra ka hyrje te detikuar, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.
Cmimi 27400 Euro/muaj.


Adresa :

Rruga Ismail Qemali
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Parkim

Info Financiare :

Qira 27 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 1 370 m²
Banjo 0
Kati 0
Orientimi Veriperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate