0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 2 Kat ne Rr. Liqeni i Thate

ID : 168F350

Tirane, Japim me Qera Vile 2 Kat ne Rr. Liqeni i Thate. Vile me siperfaqe 350m2, ndodhet ne nje kompleks luksoz.

Kati i 1-re i viles organizohet ne 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi dhe 1 wc.

Kati i 2-te i viles organizohet ne 3 dhoma gjumi, 2 wc dhe 2 ballkone.

Vila eshte e shtruar ne parket, me sistem qendror ngrohje-ftohje, oxhak funksional. Oborri i viles eshte i gjelberuar, mundeson parkim te mbyllur.

Cmimi 1300 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Liqeni i Thate
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 350 m²
Dhoma 3
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate