0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 3 kat dhe papafingo ne Rr. 3 Vellezerit Kondi

ID : 002025340

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat dhe papafingo ne Rr. 3 Vellezerit Kondi. Vile 3 kat dhe papafingo me siperfaqe 340m2 per kat, eshte e shtruar ne pllake. Kati organizohet ne 9 dhoma, ambent dite, 4 WC, te mobiluara. Vila ka 60m2 siperfaqe te gjelberuar. 
Cmimi 1300 Euro/muaj. I negociueshem.

Adresa :

Rruga 3 Vellezerit Kondi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 340 m²
Dhoma 9
Banjo 4
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate