0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 Rr. Tefta Tashko-Koco, prane Sheshit Avni Rustemi

ID : T105

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Tefta Tashko-Koco, prane Sheshit Avni Rustemi. Apartament 2+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 105 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, pa ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 1AC.

Cmimi 400 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Tefta Tashko Koco
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 105 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate