0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 2 kat me Papafingo ne Rr. Fuat Toptani, prane Vilave Gjermane

ID : 006025240

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat me Papafingo ne Rr. Fuat Toptani, prane Vilave Gjermane. Vile me siperfaqe 240m2 dhe oborr me siperfaqe 324m2, ndodhet ne nje zone te qete vilash. Vila eshte e shtruar ne pllake dhe organizohet ne: Kati I ka nje dhome gjumi, dhome ndenje, 1WC. Kati II ka 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, WC. Papafingo ka holl, dhome gjumi, kuzhine, WC. Vila eshte e mobiluar, ka oxhak funksional, oborr te gjelberuar, mundesi parkimi ne oborr te viles.
Cmimi 800 Euro/muaj. 

Adresa :

Rruga Fuat Toptani
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 160 m²
Dhoma 4
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate