0 prona te gjetura

QERA / Apartament 1+1 Rr. Sulejman Delvina, prane Shkolles 'Vasil Shanto

ID : VSH65

Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane Shkolles 'Vasil Shanto. Apartamenti me siperfaqe 65 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite dhe 1 banjo. Prona ndodhet ne katin e 6-t te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne pllake, jepet me qira mobiluar. Prona ndodhet prane zones Bllok, te gjitha sherbimet jane prane.

Cmimi 350 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Sulejman Delvina
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 65 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 6
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate