0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 Rr. Kongresi Manastirit

ID : M70

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Kongresi Manastirit. Apartament 2+1+1wc, me siperfaqe 70 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues, pa ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 1AC.

Cmimi 30000 Leke/muaj.

Adresa :

Rruga Kongresi Manastirit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 250 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 70 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate