0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 2 Kat ne Gjirin e Lalzit

ID : 166DR180

Tirane, Japim me Qera Vile 2 Kat ne Gjirin e Lalzit. Vile me siperfaqe totale ndertimi 180m2 dhe oborr me siperfaqe 50m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. 
Vila organizohet ne 3 dhoma gjumi + 1 dhome ndenje + 1 ambient gatimi + 2WC + 1 ballkon + verande. 
Vila eshte e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem ngrohje-ftohje chiller, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te hapur. 
Cmimi 130 Euro/nata.

Adresa :

Gjiri i Lalzit
Durres

Qyteti : Durres

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 130 € / dite

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 180 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate