0 prona te gjetura

QERA / Apartament 1+1 Rr. Luigj Gurakuqi, prane Pazarit Ri

ID : LG53

Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane Pazarit Ri. Apartamenti me siperfaqe 53 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite+dhome gatimi dhe 1WC. Prona ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, eshte totalisht i mobiluar, i shtruar ne parket, 1AC.

Price 350 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Luigj Gurakauqi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 53 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate