0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Budi, prane Ambasades Amerikane

ID : 016021200

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Budi, prane Ambasades Amerikane. Vile 2 kat me siperfaqe 200m2, e organizuar me shkalle te brendeshme ku kati i pare ka 2 dhoma gjumi, gatim dhe WC. Kati dyte ka 3 dhoma dhe 1WC.Vila eshte e rrethuar nga 300m2 kopesht, dhe ndodhet ne nje zone vilash shume prane qendres se Tiranes.
Cmimi 1100 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 100 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 200 m²
Zyra 6
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate