0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Mihal Duri, prane Ministrise se Arsimit

ID : D074101240

Tirane, Japim me Ambient Biznesi ne Rr. Mihal Duri, prane Ministrise se Arsimit. Ambient me siperfaqe 240m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe me zbritje shkallesh, te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2WC, me mundesi reklamimi.
Cmimi 1080 Euro/muaj. (me takse te perfshire)

Adresa :

Rruga Mihal Duri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 080 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 240 m²
Banjo 2
Kati -1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate