0 prona te gjetura

QERA / Ambient Zyre ne Rr. Ibrahim Rugova, prane Sky Tower

ID : Z093051028

Tirane, Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. Ibrahim Rugova, prane Sky Tower. Zyre me siperfaqe 28m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, me ashensor. Ambjeti organizohet ne 1zyre dhe 1wc. Zyra eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, 1AC.
Cmimi 400 Euro/muaj. (takse te perfshire)

Adresa :

Rruga Ibrahim Rugova
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 28 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate