0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Todi Shkurti

ID : 018024280

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Todi Shkurti. Vile 2 kat me siperfaqe totale 280m2 dhe oborr 200m2, Vila eshte e organizuar ne shkalle te jashtme: Kati i pare ka 3 dhoma, 1 ambient ndenje dhe 2wc. Kati i dyte ka 3 dhoma, 1 ambient ndenje dhe 2wc. Vila eshte totalisht i mobiluar.
Cmimi 800 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Todi Shkurti
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/4

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 280 m²
Dhoma 4
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate