0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 2 Kat ne Rr. Pjeter Budi, prane Ambasades Suedeze

ID : PB000

Tirane, Japim me Qera Vile 2 Kat ne Rr. Pjeter Budi, prane Ambasades Suedeze. Vile me siperfaqe totale ndertimi 240m2 dhe oborr me siperfaqe 130m2, eshte e shtruar ne pllake.

Kati 1-re i viles organizohet ne dhome ndenje+kuzhine+dhome gjumi+2WC+verande.

Kati i 2-te ka 3 dhoma gjumi, 2 garderoba, 2 ballkone dhe 2 WC.

Vila eshte e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, 6AC, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te hapur ne oborr.

Cmimi 1250 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Pjeter Budi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 250 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 240 m²
Dhoma 4
Banjo 4
Kati N/A
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate