0 prona te gjetura

QERA / Apartament 1+1 ne Rr. Asim Vokshi, prane Bar Colombo

ID : B308091068

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Asim Vokshi, prane Bar Colombo. Apartament i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje+kuzhine dhe 1wc, me siperfaqe 68 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar, 2AC. 

Cmimi 350 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Asim Vokshi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 68 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 11
Nr i kateve 12

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate