0 prona te gjetura

Japim me Qera Kapanon ne Autostraden Tirane - Durres, Vore

ID : 056TR2450

Tirane, Japim me Qera Kapanon ne Autostraden Tirane - Durres, Vore. Kapanoni me siperfaqe 2450 m2 dhe lartesi 5m, eshte i paisur me zyra me siperfaqe 650 m2. Kapanoni eshte i shtruar ne beton. Objekti eshte i pershtatshem per ushtrim aktiviteti. Ambienti ka cilesi te larte ndertimi.

Cmimi 5000 Euro/muaj.

Adresa :

Autostrada Tirane-Durres
Vore

Qyteti : Vore

Specifikime te tjera :

  • Parkim

Info Financiare :

Qira 5 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 2 450 m²
Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate