0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 3 kat, ne Rr. Liman Kaba, prane kompleksit Dinamo

ID : 020053260

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat, ne Rr. Liman Kaba, prane kompleksit Dinamo. Vile me siperfaqe trualli 260m2 dhe siperfaqe banimi 360m2. Kati perdhe eshte garazh, ambient ndenje dhe holl, kati I eshte organizuar ne 2+1+ambient gatimi+1WC+2Blk. Kati i II eshte i organizuar ne 2+1 studio+2wc+verande+2Blk. Vila eshte totalisht e mobiluar, 4AC.
Cmimi 1300 Euro/muaj. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Liman Kaba
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 360 m²
Dhoma 8
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate