0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 Rr. Medar Shtylla, prane Credins Bank

ID : B306053100

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Credins Bank. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1wc dhe 1 ballkon me siperfaqe 100m2. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, i shtruar ne parket, totalisht i mobiluar, 2AC. 

Cmimi 600 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Medar Shtylla
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 600 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 100 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate