0 prona te gjetura

QERA / Apartament 1+1 ne Sheshin Karl Topia

ID : B305073074

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Sheshin Karl Topia. Apartament i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje+kuzhine, 1wc, 1 verande dhe 1 ballkon me siperfaqe 74m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-t te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar, 2AC. 

Cmimi 400 Euro/muaj.

Adresa :

Sheshi Karl Topia
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 74 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 6
Nr i kateve 9
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate