0 prona te gjetura

QERA / Apartament 1+1 Rr. Dervishi Hatixhe

ID : B303091110

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Dervishi Hatixhe. Apartament i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1wc, 1 ballkon dhe 1 depo me siperfaqe 110 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile , i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar, 1AC. 

Cmimi 300 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Dervishi Hatixhe
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 300 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 110 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate