0 prona te gjetura

QERA / Apartament 1+1 Rr. Siri Kodra, prane Ish Punishtes se Pastave

ID : B300082060

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Siri Kodra, prane Ish Punishtes se Pastave. Apartament i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1wc dhe 1 ballkon me siperfaqe 60 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar, 2AC. 

Cmimi 350 Euro/muaj. ( I diskutueshem )

Adresa :

Rruga Siri Kodra
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 60 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 4
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate