0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 2+1 ne Peze Helmes

ID : 026P460

Tirane, Japim me Qira Apartament 4+1 ne Peze Helmes. Apartament 4+2+2WC+Blk me siperfaqe 500m2, ndodhet ne katin e I-re dhe te 3-te te nje Vile 3 kat me siperfaqe ndertimi 500m2/kat. Truall I gjelberuar dhe I mbjelle me siperfaqe 3000m2. Apartamenti eshte i mobiluar, ka oxhak funksional, pishine, sistem ngrohje-ftohje me chiller. Vila ndodhet ne nje zone te qete, vetem 20 minuta larg Tiranes.
Cmimi 1000 Euro/muaj.

Adresa :

Peze Helmes
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 500 m²
Dhoma 4
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate