0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Elbasanit, prane Restorant Floga

ID : D072021046

Tirane, Japim me Qera Dyqan ne Rr. e Elbasanit, prane Restorant Floga. Ambient me siperfaqe 46m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, me mundesi reklamimi.

Cmimi 400 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 46 m²
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate