0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. e Bogdaneve, prane Minibashkise 10

ID : 107102070

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. e Bogdaneve, prane Minibashkise 10. Apartament 1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 70 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2AC, mundesi parkimi kundrejt pageses.

Cmimi 580 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga e Bogdaneve
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 580 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 70 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 6
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate