0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. 3 Vellezrit Kondi, prane Vilave Amerikane

ID : 031025260

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. 3 Vellezrit Kondi, prane Vilave Amerikane. Vile me siperfaqe totale 260m2, eshte i ndare ne 6 dhoma, dhome ndenje, 3 WC, Verande. Vila eshte e mobiluar, ka 2AC, sipefaqe trualli te gjelberuar 390m2 dhe mundesi parkimi ne oborr. Vila ndodhet ne nje zone te qete, vetem 15 minuta nga Qendra e Tiranes.
Cmimi 1300 Euro/muaj. 

Adresa :

Rruga 3 Vellezerit Kondi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Info Financiare :

Qira 1 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 260 m²
Dhoma 6
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate